anita-haradinaj-nuk-e-ka-ndermend-te-ndalet,-ben-serish-nje-ndryshim-ne-pamje

Anita Haradinaj nuk e ka ndërmend të ndalet, bën sërish një ndryshim në pamje

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka ndryshuar stilin e flokëve dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Ad

You might also like