arianan-nuk-do-ta-njihni-me-ndryshimin-e-fundit

Arianan nuk do ta njihni me ndryshimin e fundit

Ariana ndryshon ngjyrën e flokëve.

Ariana Fejzullahu ka bërë një ndryshim në pamje.

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut po i mbanë ndjekësit të ngjitur pas vetes, shkruan Kosovarja.

Këtë po ia arrin në bazë të famës si blogere që ka marrë.

Kohët e fundit Arianën e kemi parë me flokë ngjyrë të hapura, e së fundmi ajo i ka kthyer ato në ngjyrë karramelë.

Me gjasë kjo është ngjyra më e preferueshme e gjitha femrave gjatë sezonës së vjeshtës dhe dimrit.

A po ju pëlqen ky ndryshim i saj?

Ad

You might also like