jeta-luksoze-e-morena-tarakut-verehet-edhe-ne-veshjen-e-fundit

Jeta luksoze e Morena Tarakut vërehet edhe në veshjen e fundit

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me shumë class./ORAinfo/

Ad

You might also like