me-nje-pamje-krejt-ndryshe,-agnesa-vuthaj-nuk-njihet-ne-foton-e-fundit

Me një pamje krejt ndryshe, Agnesa Vuthaj nuk njihet në foton e fundit

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket shumë ndryshe dhe tejet bukur./ORAinfo/

Ad

You might also like