e-pabesueshme,-shuma-marramendese-qe-ka-paguar-luana-vetem-per-nje-xhakete

E pabesueshme, shuma marramendëse që ka paguar Luana vetëm për një xhaketë

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luanën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Luana është shumë e përfolur sidomos për veshjet e saj.

E për këto veshje duket se Luana shpenzon shumë pasi vetëm për një xhaketë ajo ka paguar 1998 euro./ORAinfo/

Ad

You might also like