el-clasico,-dy-gola-brenda-tre-minutave-te-shenuar

El Clasico, dy gola brenda tre minutave të shënuar

Dy gola brenda tre minutave të shënuarnë El Clasico.

Janë shënuar dy gola brenda tre minutave në El Clasico

Real Madridi e ka nisur më mirë këtë ndeshje dhe erdhën në epërsi shumë herët me anë te Valverde, i cili u asistua nga Benzema në minutën e pestë.

Goli i dytë erdhi në minutën e 9 ku për Barcelonën do të barazonte tinejxheri, Ansu Fati.