manchester-united-–-chelsea,-formacionet-zyrtare

Manchester United – Chelsea, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Chelsea.

Derbi i Premierligës mes Manchester United dhe Chelsea do të luhet sonte, në ‘Old Trafford’, shkruan lajmi net.

Dy skuadrat futen me synimin për tri pikët, me United që shihet në avantazh të lehtë, shkaku i terrenit.

Ndeshja mes United dhe Chelsea luhet me fillim nga ora 18:30.

Më poshtë ua përcjellim formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Manchester United

Chelsea