adelina-del-ne-veshje-sportive,-por-provokon-rende-me-kete-detaj

Adelina del në veshje sportive, por provokon rëndë me këtë detaj

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se ka dalë në qytet e veshur me veshje sportive.

E me këtë pozë qe ka marrë, Adelina shfaqet tejet tërheqëse./ORAinfo/

Ad

You might also like