leonora-jakupi-vishet-ne-fustan-nusesh,-le-nen-‘hije’-te-gjitha-me-kete-pamje

Leonora Jakupi vishet në fustan nusesh, lë nën ‘hije’ të gjitha me këtë pamje

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundi ajo ka postuar një foto ku shihet e veshur në një futsan nusërie.

E me këtë pamje, Leonora duket se i ka lënë nën ‘hije’ të gjitha./ORAinfo/

Ad

You might also like