ryva-kajtazi-behet-serish-nuse,-kaq-bukur-po-duket-me-kete-veshje-tradicionale

Ryva Kajtazi bëhet sërish nuse, kaq bukur po duket me këtë veshje tradicionale

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja është bërë nënë për herë të dytë, por sërish po vazhdon aktivitetet e saj.

Në foton e fundit shihet me veshje kombëtare dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Ad

You might also like