fotografia-e-‘tmerrshme’-e-loredanes,-ajo-do-te-donte-ta-zhdukte-ate

Fotografia e ‘tmerrshme’ e Loredanës, ajo do të donte ta zhdukte atë

Zbulohet fotografia e Loredanës, të cilën ajo nuk do të donte ta shihte.

Loredana Zefi u kthye në një nga personazhet shumë të njohur të shoubizit, kjo për shkak të muzikës, por edhe jetës së tij private.

Ajo njihet sidomos për tekstet e këngëve, ku në disa prej tyre tregon shumë për veten dhe jetën e tij.

Në shumë raste është përfolur edhe pamja e jashtme e rep këngëtares shqiptare me famë në Gjermani, e sidomos ndryshimi i saj drastik.

Loredana e dikurshme dhe kjo e sotshmja janë “dy botë”.

Ad

You might also like