kunata-e-leartes-sapo-doli-nga-frizerja,-befasoi-te-gjithe-me-frizuren

Kunata e Leartës sapo doli nga frizerja, befasoi të gjithë me frizurën

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo ka dal nga frizerja dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Ad

You might also like