engjellusha-vishet-krejt-zi,-kaq-zoje-nuk-e-keni-pare-asnjehere!

Engjellusha vishet krejt zi, kaq zojë nuk e keni parë asnjëherë!

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur krejt zi. Në këtë imazh ajo po duket një zonjushë e rëndë. /ORAinfo/

Ad

You might also like