gruaja-e-shpetimit-e-veshur-me-shume-stil,-i-la-nen-‘hije’-te-gjitha-nuset-e-estrades

Gruaja e Shpëtimit e veshur me shumë stil, i la nën ‘hije’ të gjitha nuset e estradës

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur më me stil se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Ad

You might also like