ryva-serish-me-veshje-tradicionale,-kesaj-radhe-ky-detaj-mori-tere-vemendjen

Ryva sërish me veshje tradicionale, kësaj radhe ky detaj mori tërë vëmendjen

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja është bërë nënë për herë të dytë, por sërish po vazhdon aktivitetet e saj.

Në foton e fundit shihet me veshje kombëtare dhe po duket tejet bukur.

Por, stili i flokëve është ai që kësaj radhe mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Ad

You might also like