perfundon-ndeshja-milan-–-sparta,-keto-jane-notat-e-lojtareve

Përfundon ndeshja Milan – Sparta, këto janë notat e lojtarëve

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes Milanit dhe Spartës.

Milan ka marrë një fitore tjetër, duke bërë të ditur formën e lartë të skuadrës.

‘Rossoneri’ shënuan fitore 3:0 në kuadër të Ligës së Evropës, kundër Sparta Prague.

Në këtë ndeshje, golin gjetën Rafael Leao, Diogo Dalot e Brahim Diaz.

Dalot shtoi edhe asistim, duke qenë një nga më të dalluarit në këtë ndeshje.

Më poshtë iu sjellim notat e lojtarëve në këtë ndeshje, sipas ‘WhoScored’.