67-te-sheruar-ne-kosove-gjate-24-oreve-te-fundit

67 të shëruar në Kosovë gjatë 24-orëve të fundit

Janë konfiruar 418 raste të reja me korona virus në Kosovë.

IKSHPK njofton se nga 1,608 mostra të marra nga ShSKUK dhe gjurmimi i kontakteve të rasteve në terren,

418 kanë rezultuar pozitive, përcjell ORAinfo.

Ndërkaq sot janë shëruar edhe 67 pacientë të tjerë kurse 4 persona kanë dërruar jetë./ORAinfo/