gjiko-luan-me-djalin,-elita-ua-publikon-imazhin-me-te-embel

Gjiko luan me djalin, Elita ua publikon imazhin më të ëmbël

Elita Rudi dhe Gjiko janë një çift tejet i dashur për publikun kosovar.

Çifti janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të një djali, përcjell ORAinfo.

Elita dhe Gjiko tani në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Ata janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, Elita ka postuar një foto ku shfaqet Gjiko duke luajtur me djalin.

E këtë moment Elita nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Ad

You might also like