nena-e-adelines-sfidon-edhe-vajzen-e-saj,-shfaqet-si-nje-zonje-e-rende-ne-pamjen-e-fundit

Nëna e Adelinës sfidon edhe vajzën e saj, shfaqet si një zonjë e rëndë në pamjen e fundit

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Përveç Adelinës, është edhe familja e saj është shumë e komentuar në publik.

Sot, motra e saj Diana ka postuar një foto të nënës.

E nëna e Adelinës duket se po e sfidon edhe vajzën e saj me pamjen./ORAinfo/

Ad

You might also like