ryva-tani-vishet-me-fustan-te-ngushte,-kombinimi-i-saj-bie-ne-sy

Ryva tani vishet me fustan të ngushtë, kombinimi i saj bie në sy

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja është bërë nënë për herë të dytë, por sërish po vazhdon aktivitetet e saj.

Ajo në fotografinë e fundit shfaqet shumë joshëse.

E veshur me fustan të kuq e me stil, kombinimi me këpucë bie në sy. /ORAinfo/

Ad

You might also like