vdes-zyrtari-i-komunes-se-vushtrrise,-lajmin-e-beri-te-ditur-kryetari-i-kesaj-komune

Vdes zyrtari i Komunës së Vushtrrisë, lajmin e bëri të ditur kryetari i kësaj komune

Zyrtari i komunës së Vushtrrisë ka ndërruar jetë.

Vdiq zyrtari i Komunës së Vushtrrisë, Emin Ibishi.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur kryetari i kësaj komune, Xhafer Tahiri, i cili tha se nesër do të mbahet mbledhja komerative në Komunën e Vushtrrisë.

“Shumë i trishtueshëm lajmi i ndarjes nga jeta të kolegut Emin Ibishi, punëtorin dhe artistin e përkushtuar e të veçantë që kishte Komuna e Vushtrrisë. Ngushëllime të gjithë familjarëve, miqëve dhe kolegëve. Nesër në ora 11:00, mbledhja komemorative në Komunën e Vushtrrisë”, shkroi Tahiri në Facebook.