degjohen-te-shtena-armesh-ne-prishtine

Dëgjohen të shtëna armësh në Prishtinë

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në Prishtinë.

Të shtëna armësh janë dëgjuar në kryeqytet pak minuta më parë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Afrim Vitija”.

Ende nuk dihen rrethanat e këtij rasti, ndërkaq në vendin e ngjarjes ka dalë edhe policia dhe po merren me rastin.