inter-ia-cakton-cmimin-eriksenit

Inter ia cakton çmimin Eriksenit

Inter kërkon 20 milionë për Eriksen.

Interi duket se dëshiron që ta largojë nga Milanit

Sipas disa mediave, Interi dëshiron që t’i ndajë rrugët me Christian Eriksen duke paguar 20 milionë euro.

Mesfushori ofensivë nuk i ka plotësuar pritjet e kaltërzive dhe luajti vetëm një orë sonte në barazimin 2-2 kundër Parmës.

AC Milan, Roma dhe Lazio thuhet se janë të interesuar për të nënshkruar dhe Inter thuhet se ka ulur çmimin e tyre.