nuk-do-te-besoni,-luana-paguan-cmim-marramendes-vetem-per-nje-fustan

Nuk do të besoni, Luana paguan çmim marramendës vetëm për një fustan

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana është shumë e përfolur sidomos për veshjet e saj .

E për t’u dukur bukur, Luana duket se shpenzon shuma të mëdha parash.

Për fustanin që ka veshur së fundi në emission, Luana ka paguar 10.000 euro./ORAinfo/

Ad

You might also like