shkumbini-do-te-behet-fort-xheloz,-kaq-provokuese-shfaqet-mimoza-mustafa

Shkumbini do të bëhet fort xheloz, kaq provokuese shfaqet Mimoza Mustafa

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Së fundi, ajo ka postuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan provokues.

Me këtë veshje, ajo do ta bëj xheloz edhe burrin e saj, Shkumbin Kryeziun. /ORAinfo/

Ad

You might also like