adelina-shfaqet-e-perqafuar-me-bashkeshortin,-por-gjithe-vemendjen-mori-ky-detaj

Adelina shfaqet e përqafuar me bashkëshortin, por gjithë vëmendjen mori ky detaj

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Krejt kjo pasi ajo u martua me 50 vjeçarin milioner nga Maqedonia e Veriut.

Adelinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e përqafuar me bashkëshortin.

Mirëpo, janë syzet e saj ato që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Ad

You might also like