aida-doci-shfaqet-ne-fustan-e-frizure-nusesh,-‘sfidon’-te-gjitha-me-kete-pamje

Aida Doçi shfaqet në fustan e frizurë nusesh, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje

Aida Doçi është këngëtarja e njohur kosovare dhe që vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live.

Paraqitja e saj në X Factor Albania është ajo që e bëri të njohur për publikun, mirëpo, bujë të madhe bëri me këngët e saj cover, përcjell ORAinfo.

Aida Doçi së fundi i ka dhënë fund beqarisë.

E pas martesës, atë e gjejmë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në fustan nusesh.

E me këtë pamje, Aida shfaqet mahnitëse./ORAinfo/

Ad

You might also like