harrojeni-shengylin-me-floke-te-kuqe-e-kaҫurrela,-sapo-beri-ndryshimin-‘drastik’-ne-pamje

Harrojeni Shengylin me flokë të kuqe e kaҫurrela, sapo bëri ndryshimin ‘drastik’ në pamje

Shengyl Ismaili është ndër aktoret më të dashura dhe më të suksesshme në vendin tonë.

Ajo njihet për rolet e saj në shumë filma dhe seriale të suksesshme vendore, shkruan ORAinfo.

Kohëve të fundit ajo identifikohej edhe për stilin e saj të veҫantë të flokëve, të cilat i mbante të kuqe dhe kaҫurrela.

Por, duket se Shëngyli vendosi të bëjë një ndryshim në pamje dhe po duket shumë bukur edhe me këtë stil./ORAinfo/

Ad

You might also like