luana-mbetet-nen-‘hije’,-sot-te-gjithe-syte-kah-motra-e-saj-marina

Luana mbetët nën ‘hije’, sot të gjithë sytë kah motra e saj Marina

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Me paraqitjen e fundit ajo mahniti të gjithë, madje la nën ‘hije’ edhe motrën e saj Luanën./ORAinfo/

Ad

You might also like