nusja-e-shpetimit-ndryshon-komplet-stilin,-nuk-do-ta-njihni-me-kete-pamje

Nusja e Shpëtimit ndryshon komplet stilin, nuk do ta njihni me këtë pamje

Arta Desku u bë e njohur në publik si gruaja e moderatorit shumë të njohur, Shpëtim Deskut.

Me paraqitjet e saj plot stil arriti të bëhet tejet e përfolur dhe përherë në vëmendje të medieve rozë, shkruan ORAinfo.

Artën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Në foton e fundit ajo shihet me një stil shumë më ndryshe dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Ad

You might also like