marina-sapo-doli-nga-frizerja,-eshte-bere-nusja-me-e-bukur

Marina sapo doli nga frizerja, është bërë nusja më e bukur

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit shihet se sapo ka dal nga frizerja dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Ad

You might also like