njomza-e-rregullon-vajzen-e-vet-e-ben-si-‘kukull’

Njomza e rregullon vajzën e vet e bën si ‘kukull’

Elira Martinaj tashmë është shumë e njohur për publikun tonë.

Ajo është mbesa e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Së pari u bë e njohur nëna e saj Njomza, si frizere shumë e zonja, e tani edhe Elira.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit shihet se nëna e ka rregulluar atë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Ad

You might also like