ndeshja-bayern-munchen-–-salzburg,-shenohet-nje-super-gol

Ndeshja Bayern Munchen – Salzburg, shënohet një super-gol

Po vazhdon ndeshja mes skuadrës së Bayern Munchenit dhe Salzburgut.

Bayern Munchen ka përmbysur rezultatin kundër Salzburgut të Mërgim Berishës.

Përmbysja erdhi për Bayernin pasi që gjyqtarët akorduan një penallti kundër Salzburgut të cilën në gola i shndërroi Robert Leëandoëski (21).

Goli i përmbysjes do të vinte në minutën e 44-të dhe do të ishte një autogol i mbrojtësit Kristensen.