pasi-gjeti-dashurine-e-vertete,-fjolla-morina-ben-ndryshimin-e-madh-ne-pamje

Pasi gjeti dashurinë e vërtetë, Fjolla Morina bën ndryshimin e madh në pamje

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë.

Ajo është e pranishme me projekte interesante, shkruan ORAinfo.

Fjolla është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku pas vetes ka shumë ndjekës.

Në foton e fundit, Fjolla shihet se ka ndryshuar flokët dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Ad

You might also like