vajza-e-madhe-e-nystretit-dhe-merites-transformohet-ne-pamjen-e-fundit

Vajza e madhe e Nystretit dhe Meritës transformohet në pamjen e fundit

Biona Muqiqi është vajza e këngëtarit Nystret Muqiqit dhe Merita Spahiut.

Ndonëse nuk ndjeku profesionin e prindërve si vëllai, Albatriti, Biona është shumë e njohur në publik, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku posedon me mijëra ndjekës.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet që sapo ka dal nga frizerka.

E grimsour rëndë, në këtë imazh ajo duket person tjetër./ORAinfo/

Shikoni videon për ta parë në çfarë gjendje ka përfunduar…

Ad

You might also like