‘xhakarta’-e-dridh-instagramin,-shfaqet-pa-te-brendshme-ne-fotografite-e-fundit

‘Xhakarta’ e dridh Instagramin, shfaqet pa të brendshme në fotografitë e fundit

Aktorja dhe modelja e njohur, Arta Elezaj njihet për fotografitë provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka ndryshuar “look-in”.

Aktorja tashmë ka një stilt ë ri të frizurës.

Por, vëmendja është tek veshja e saj. Ajo ka veshur diçka të hapur, ku i duket gjokësi.

Elezaj është gjithmonë në qendër të vëmendjes me pozat e saj.

Ad

You might also like