genta-ismajli-lutet-per-izmirin,-falenderon-fansat-atje-dhe-premton-se-do-rikthehet-me-projekte-te-reja

Genta Ismajli lutet për Izmirin, falënderon fansat atje dhe premton se do rikthehet me projekte të reja

Genta lutet për Izmirin, falënderon fansat atje dhe premton se do rikthehet me projekte të reja.

Genta Ismajli i ka falënderuar fansat në Turqi për mbështetjen.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, ka filluar të mbledh rreth vetes fansa edhe në Turqi, shkruan lajmi net.

Nëpërmjet një postimi në Instagram uron që gjithçka të kthehet në normalitet në Izmir pas tërmetit shkatërrimtar.

Pas kësaj ajo tha se do të vijë me projekte të reja muzikore dhe falënderoi fansat në Turqi për mbështetjen e vazhdueshme.

“Përshëndetje Turqi, fillimisht ndihem e pikëlluar për tërmetin në Izmir. Uroj që gjithçka të bëhet më mirë në vazhdim. Në fakt ju falënderoj me të vërtetë për mbështetjen që më ofroni. Së shpejti do të jem para jush me projekte të reja”, u shpreh Genta.

Këngëtarja shqiptare është në lidhje dashurie me një djalë turk i cili quhet Usta dhe është tejet i dashuruar në Gentën.

Këtë po e dëshmon dita e ditës

Ad

You might also like