luanen-e-ka-‘transformuar’-frizeri,-eshte-bere-me-e-bukur-se-asnjehere-me-pare

Luanën e ka ‘transformuar’ frizeri, është bërë më e bukur se asnjëherë më parë

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana posedon me mijëra ndjeës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime.

Në foton e fundit, ajo po duket më bukur se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Ad

You might also like