‘pajtesa’-eshte-dobesuar-shume-pas-lindjes,-shikoni-gjendjen-e-saj-ne-foton-e-fundit

‘Pajtesa’ është dobësuar shumë pas lindjes, shikoni gjendjen e saj në foton e fundit

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur me rolin e Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpija’, shkruan ORAinfo.

Fiona është bërë nënë për herë të parë, para pak kohësh dhe duket se shumë shpejtë e ka marrë vetën.

Në foton e fundit të publikuar bashkë me djalin e saj, duket se Fiona është dobësuar paksa./ORAinfo/

Ad

You might also like