tanya-befason-te-gjithe,-publikon-foto-ne-kete-gjendje

Tanya befason të gjithë, publikon foto në këtë gjendje

A do ta duan fansat Taynën pasi ta shohin në këtë gjendje.

Rep artistja e famshme kosovare Tayna, brenda dy viteve ka arritur të fitojë kulmin e suksesit dhe famës që shumëkush e ëndërron.

Me këngët e veçanta që di ta sjellë përmes teksteve prekëse, ajo ka arritur të thej rekorde të dëgjueshmërisë për kohë të shkurtër, shkruan “osovarja.

E gjitha kjo ka bërë që të të ketë fansa të shumtë, anë e mbanë ku ka shqiptar, duke e adhuruar atë dhe muzikën që e ajo e sjellë.

Përveç anës profesionale, ajo iu qëndron afër ndjekësve edhe me publikime të shumta në rrjetin social, ku gjithmonë arrin të ngacmojë imagjinatën e tyre.

Edhe së fundmi bëri një gjest të ulët, duke vendosur grim të tepërt e duke nxjerr gjuhën e gjoksin jashtë, ajo e tregojë anën e keqe të saj.

Athua a do ta duan fansat pasi ta shohin në këtë gjendje?

Ad

You might also like