agnesa-mahniti-te-gjithe,-kaq-bukur-po-i-rri-ky-fustan

Agnesa mahniti të gjithë, kaq bukur po i rri ky fustan

Agnesa Vuthaj është emri i modeles më të pëlqyer kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo.

Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo po duket shumë e bukur dhe tërheqëse./ORAinfo/

Ad

You might also like