albani-befasohet-nga-fjolla-per-ditelindje

Albani befasohet nga Fjolla për ditëlindje

Kështu e befason Fjolla Albanin për ditëlindje.

Alban Mehmeti është këngëtari i mirënjohur i muzikës i cili për vite me radhë ka arritur të pasuroj skenën muzikore me hite të mëdha.

Ai me këngë solo e me bashkëpunime, arrin të godas gjithmonë në shenjë me zërin e tij artistik, shkruan Kosovarja.

Përveç jetës profesionale e cila po i ecën mjaftë mirë, Albani është I martuar dhe ka dy fëmijë, më të cilët ndan imazhe të shumta në rrjete sociale.

Duke qenë një familje shembullore, në data të veçanta ata dinë se sit a befasojnë njëri tjetrin, duke i bërë surpriza të shumta.

E sot me rastin e ditëlindjes së Albanit ishte Fjolla ajo e cila duke dekoruar vendin bukur ndau foto nga moment o bukur familjar.

Të buzëqeshur e të lumtur të katërtit, duke zbukuruar çdo festë që kalojnë së bashku.

Ad

You might also like