ermira-tregohet-nje-nuse-e-kujdesshme,-shikoni-ҫfare-beri-sonte-per-burrin-e-saj

Ermira tregohet një nuse e kujdesshme, shikoni ҫfarë bëri sonte për burrin e saj

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sonte në Instagramin e saj, ajo ka publikuar këngën e re të bashkëshortit./ORAinfo/

Ad

You might also like