nuk-do-t’iu-besoni-syve,-kaq-shume-eshte-dobesuar-nusja-e-ermalit

Nuk do t’iu besoni syve, kaq shumë është dobësuar nusja e Ermalit

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

Në foton e fundit, Ariana duket se është dobësuar paksa./ORAinfo/

Ad

You might also like