remzia-behet-gati-me-dal,-kesaj-radhe-ja-huq-me-veshjen

Remzia bëhet gati me dal, kësaj radhe ja huq me veshjen

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Rezmia se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me rroba të bardha.

Si rrallëherë, Remzia kësaj here ja ka huqur me veshjen. Për me tepër shikojeni videon dhe vlerësojeni. /ORAinfo/

Ad

You might also like