rita-ora-ben-nje-ndryshim-interesant,-ngjyros-vetullat-me-ngjyre-roze

Rita Ora bën një ndryshim interesant, ngjyros vetullat me ngjyrë rozë

Rita Ora i ngjyros vetullat me ngjyrë rozë.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, e ka rrëmbyer vëmendjen e fansave të shumtë.

Ajo është shfaqur në Instastory me një stil ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja i ka ngjyrosur vetullat me rozë dhe kjo ishte arsyeja se përse u komentua shumë paraqitja e saj.

Në fakt ajo e ka bërë ngjyrën e vetullave njësoj me atë të flokëve. Vlen të theksohet se Rita nuk harron asnjëherë ta vendos maskën dhe gjithmonë është treguar e kujdesshme për tu mbrojtur nga virusi Covid-19.

Ad

You might also like