ariana-behet-gati-per-te-dal,-ermali-do-te-behet-xheloz-per-kete-veshje-te-saj

Ariana bëhet gati për të dal, Ermali do të bëhet xheloz për këtë veshje të saj

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një minifund.

A thua do të bëhet xheloz Ermali për këtë veshje të bashkëshortes?/ORAinfo/

Ad

You might also like