kush-eshte-mashkulli-ne-krahe-te-leonora-jakupit?

Kush është mashkulli në krahë të Leonora Jakupit?

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet me dentistin e njohur kosovar, të cilit ia ka uruar ditëlindjen./ORAinfo/

Ad

You might also like