majlinda-publikon-foton-pas-se-ciles-majku-do-te-behet-pishman-per-ndarjen-me-te

Majlinda publikon foton pas së cilës Majku do të bëhet pishman për ndarjen me të

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Në foton e fundit, ajo po duket më atraktive se asnjëherë më parë.

A thua pas kësaj foto, Majku do të pendohet për ndarjen me të?!/ORAinfo/

Ad

You might also like