nusja-e-goldit-mezi-po-pret-te-behet-nene,-sapo-publikoi-pamjen-me-te-cilen-do-t’ua-‘shkri’-zemrat

Nusja e Goldit mezi po pret të bëhet nënë, sapo publikoi pamjen me të cilën do t’ua ‘shkri’ zemrat

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sonte ajo ka publikuar foto me një fëmijë në krahë.

Duket se Ermira mezi po pret të bëhet nënë./ORAinfo/

Ad

You might also like